AP Kowale wygrywają Wojewódzki Turniej Piłkarska Kadra Czeka LZS

AP Kowale wygrywają Wojewódzki Turniej Piłkarska Kadra Czeka LZS

Na boiskach w Osicach i Steblewie, gmina Suchy Dąb,  odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS. W silnie obsadzonym turnieju rywalizowało 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Do rozgrywek półfinałowych awansowały 4 ekipy. W pierwszym z nich gospodarze, Osiczanka Osice, po serii rzutów karnych pokonała GOSRiT Luzino, w drugim AP Kowale okazały się lepsze od Byki Słupsk.

W meczu finałowym padł remis 2:2 o zwycięstwie w zawodach decydowała seria „11”, którą lepiej wykonywali zawodnicy AP Kowale. w meczu o 3 miejsce Byki Słupsk pokonały GOSRiT Luzino 1:0.

Po zakończonej rywalizacji odbywał się uroczystośc wręczenia nagród, w której uczestniczył Piotr Klecha, prezes Pomorskiego LZS, prezes Osiczanki Osice, a zarazem organizator zawodów Wojciech Kozłowski oraz  Pani Justyna Cyra, sekretarz gminy Suchy Dąb, Pani Natalia Błońska etatowy członek zarządu powiatu gdańskiego .

Impreza została dofinansowana przez Samorząd Województwa Pomorskiego, ponadto nagrody dla młodych piłkarzy ufundował Pomorski LZS i Pomorski ZPN.

Gratulujemy drużynie Akademia Piłkarska Kowale rocznik 2007/2008  zwycięstwa i życzymy powodzenia w finale krajowym w Zamościu.

Końcowa kolejność Wojewódzkiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS 2022.

  1. AP Kowale
  2. Osiczanka Osice
  3. Byku Słupsk
  4. GOSRiT Luzino

5-6 . Beniaminek Starogard Gdański, Jaguar Gdańsk

“Impreza dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego”