Powrót do listy wydarzeń
X Bursztyn Cup 2025 – Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży
06GrudzieńWydarzenie minęło
Biegi

X Bursztyn Cup 2025 – Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

Jezierzyce - hala sportowo widowiskowa ( Gmina Redzikowo )
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Udostępnij:

Opis wydarzenia

X Bursztyn Cup 2025 – Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezesa UKS „Gminna Akademia Piłkarska” w Bruskowie Wielkim.

Turniej z dziesięcioletnią tradycją nieprzerwalnie rozgrywany w hali sportowo widowiskowej w Jezierzycach ( Gmina Redzikowo). Turniej skierowany do dzieci i młodzieży rozgrywany w dniach 06/07.12.2025 rok.

W dniu 06.12.2025 rok rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2014 sesja poranna, ilość drużyn 5 w tym jedna drużyna składająca się z dziewczynek. Następnie w tym samym dniu po rozgrywkach porannych do rozgrywek południowych przystąpił rocznik 2016. W dniu 07.12.2025 rok rywalizację rozpoczął junior 2011, następnie junior 2013 a w ostatnim akcencie turnieju na parkiecie pojawił się junior 2015.

W każdej kategorii wiekowej wystąpiło 5 drużyn, jedynie 4 drużyny wystąpiły w roczniku 2015. Grano systemem „każdy z każdym”, czas gry to 1 x 13 minut, każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, zawodnicy okolicznościowe medale, natomiast z wyróżnień indywidualnych, czyli: najlepszy bramkarz turnieju, najlepszy zawodnik i strzelec turnieju każdy z wyróżnionych otrzymał statuetkę oraz drobny upominek. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Krzysztof Kwiatkowski delegowany z Kolegium Sędziów Podokręgu Słupsk, przepisy gry zgodne były z przepisami PZPN. Podczas trwania turniejów można było skorzystać z zaplecza gastronomicznego które przygotowali rodzice. Podczas dwóch dni turnieju obecni byli goście specjalni w osobach: Wójt Gminy Redzikowo, Przedstawiciela Starostwa Powiatowego w Słupsku, Sołtys Bruskowa Wielkiego,

Radnej Gminy Redzikowo. Dzięki spikerowi turnieju zawody były prowadzone w profesjonalny sposób. W turnieju rozegrano łącznie 46 spotkań w których strzelono 175 bramek, na parkiecie wystąpiło 276 zawodników w tym kilka zawodniczek. Organizator serdecznie dziękuje za wsparcie: Pomorskie LZS w Gdańsku, Urząd Marszałkowski w Gdańsku, Gmina Redzikowo, Powiat Słupski, Pomorski ZPN w Gdańsku oraz rodzicom.

Turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem z tego też powodu zapraszamy wszystkich chętnych na XI edycję turnieju do Gminy Redzikowo.

Szczegóły

  • Data:
    6 grudnia 2025 (Wydarzenie minęło)
  • Miejscowość:
    Jezierzyce - hala sportowo widowiskowa ( Gmina Redzikowo )
  • Organizator:
    UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
  • Kategoria:
    Biegi