Głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca LZS roku 2016!

Głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca LZS roku 2016!

plebiscyt4

25 listopada 2016 r. w Skarszewach odbędzie się uroczystość z okazji obchodów 70 – lecia działalności LZS na Ziemi Pomorskiej. Podczas tej imprezy ogłoszone zostaną również wyniki XVII Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów LZS województwa pomorskiego roku 2016, których wybrała Kapituła zebrana z członków Rady Wojewódzkiej Pomorskiego Zrzeszenia LZS.

W tym roku wręczona zostanie dodatkowa nagroda – ufundowana przez Przewodniczącego RW PZ LZS – Piotra Klechę – dla zwycięzcy głosowania internetowego!

Wytypowaliśmy 10 zadowników – medalistów i naszych reprezentantów na Mistrzostwach Świata, Europy oraz Polski. Wybór nie był łatwy, a konkurencja duża. Postanowiliśmy dać szansę zawodnikom reprezentującym różne dyscypliny sportu. Spośród 10 nominowanych wybieracie Państwo jedną osobę. Zdobywca największej ilości głosów wygrywa.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wystarczy oddać swój głos w ankiecie, która znajduje się na naszej stronie na facebook’u: GŁOSOWANIE (klik)

Głosować mogą wszyscy użytkownicy facebook’a, więc jeśli nie posiadacie Państwo swojego konta – można przekazać informację znajomym i to oni mogą oddać głos.

Zapraszamy również do polubienia naszej strony:

www.facebook.com/pomorskielzs