7 medali zawodników LZS na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych (+ U20, U18)

Za sprawą zawodników spod znaku LZS województwo pomorskie zdominowało Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych, które odbywały się w Żaganiu 17 marca 2018. Na 8 zdobytych przez zawodników z naszego województwa medali aż 7 wywalczyli biegacze z naszych klubów.

3. GKS Żukowo 23 pkt

523 uczestników zgłoszono do mistrzostw Polski w biegach przełajowych, które zostały rozegrane w sobotę w Żaganiu, na 11 dystansach w trzech kategoriach wiekowych (seniorów, U20 i U18).
Wśród elity najlepszych biegaczy w Polsce startowało również dwóch reprezentantów SKÓRCZA. Monika Dubiella zajęła 7. miejsce w biegu juniorek na dystansie 2 km. Oskar Klein był 15. juniorem w biegu na 3km. W punktacji klubowej Juniorów LLKS ZIEMI Kociewskiej został sklasyfikowany na 19 miejscu spośród 56 sklasyfikowanych klubów.