GOSRiT JB Luzino wygrywa w Turnieju Mikołajkowym w Gdańsku

pdgosrit201512013W sobotę 12.12.2015r. na hali sportowej w Gdańsku Morenie, odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki nożnej halowej. W zawodach wzięło udział osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

W pierwszym meczu grupowym zawodnicy GOSRiTu Luzino bezbramkowo zremisowali z gospodarzami turnieju, drużyną AP Piecki Migowo I. W kolejnym meczu pokonali 1:0 Iskrę Gdynia. W ostatnim meczu wygrali z KP Sopot 2:1 co dało im pierwsze miejsce w grupie A. W półfinale piłkarzom z Luzina przyszło się zmierzyć z Portowcem Gdańsk, który zajął drugie miejsce w grupie B. GOSRiT wygrał ten mecz 3:1 i awansowali do finału. O zwycięstwo w całym turnieju nasi Piłkarze zagrali z Polonią Gdańsk. Pomimo usilnych starań i zaciętej walki do ostatniego gwizdka, nie udało się pokonać bramkarza przeciwników. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i o zwycięstwie w całym turnieju decydowały rzuty karne, w których lepsi okazali piłkarze GOSRiTu Luzino wygrywając 2:1.

Skład zespołu: Mateusz Mayer, Michał Kożyczkowski, Maciej Kożyczkowski, Adam Ceregra, Łukasz Murakowski, Dawid Soldatke, Jakub Domski, Hubert Julkowski, Szymon Erdmański.

Piotr Klecha GOSRIT Luzino