Festyn Piłkarski i XXII Turniejem im. Stanisława Muchy

SAMSUNG CAMERA PICTURES

W sobotę 18.06.2016 r. o godz. 14:00 na stadionie GOKSiRu w Smętowie Gr. odbył się Rodzinny Festyn Piłkarski połączony z XXII Turniejem im. Stanisława Muchy byłego Dyrektora GOKSiRu.

Turniej odbył się w trzech grupach rocznikowych 2008, 2004 i 2001.

W roczniku 2008 uczestniczyły 3 drużyny, w tym goście z Klubu Orły Tczew. W rozgrywkach systemem „każdy z każdym” wygrał zespół SKF – LZS POGOŃ pokonując gości z Tczewa Orłów.

Trenerem Pogoni jest Grzegorz Wolski. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale.

W roczniku 2004 nasz zespół trenera Grzegorza Wolskiego pokonał gości z Rodła Kwidzyn. Zespoły te także otrzymały pamiątkowe medale i puchary.

W roczniku 2001 piłkarze Edmunda Chyły rozegrali mecz między sobą. Po meczu nagrodzono najlepszego piłkarza tego rocznika w sezonie 2015/2016, którym został Marcin Comblik. Otrzymał on z rąk Prezesa Klubu Franciszka Kaszubowskiego przepiękną statuetkę a zawodnicy puchar i pamiątkowe medale.

W czasie trwania turnieju sprzedawano cegiełki, z których zebrano 230 złotych, a piłkę ERO 2016 wylosował piłkarz z Orła Tczew – Nikodem Borrys.

Atrakcją Festynu Piłkarskiego był mecz pomiędzy rodzicami młodych piłkarzy – wygrali LEPSI.

Organizatorami Festynu i Turnieju im. Stanisława Muchy byli Zarząd Klubu, GOKSiR Smętowo Gr., Pani Wiktoria Mucha, która wręczała puchary i medale oraz mamy piłkarzy, które upiekły ciasta. Dla każdego zagwarantowana była kiełbaska z grilla oraz chleb ze smalcem.

Turniej mógł się odbyć dzięki zaangażowaniu Dyrektora GOKSiRu Bartłomieja Kozłowskiego i Prezesa Klubu Franciszka Kaszubowskiego, a przede wszystkim sponsorów: Krzysztofa Sonnenfelda, Jana Kulczyńskiego, Jana Pałubickiego, firmie Pamal z Leśnej Jani i wielu innych. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani sekretarz Danuta Gajewska, Pan Piotr Gajewski Radny Gminy Smętowo Gr. oraz Dyrektor PSP Kamionki Pani Jolanta Kaszubowska.