Szkolenie MPS – Manager Projektów Sportowych

mps4
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Miło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z Fundacją V4Sport, realizującą projekt szkoleniowy Manager Projektów Sportowych. To innowacyjne przedsięwzięcie, dedykowane osobom, które poszukują swojej życiowej ścieżki zawodowej i w przyszłości chciałyby pracować w organizacjach sportowych lub tych, którym zależy na ich systematycznym rozwoju i pozyskaniu unikalnej wiedzy i narzędzi.

Szkolenie MPS to projekt realizowany we współpracy z polskimi i zagranicznymi trenerami, którzy przekażą uczestnikom praktyczną wiedzę na temat sposobów i źródeł pozyskiwania środków finansowych do organizacji sportowych.

Z uwagi na fakt, iż kluczowym przesłaniem MPS jest edukacja i chęć wyszkolenia jak najlepszych kadr działających w polskim sporcie, chcielibyśmy zainteresować nim Państwa i prosić o redystrybucję informacji o kursie w regionalnych strukturach, klubach oraz wśród pracowników, działaczach i partnerów LZS. Jesteśmy przekonani, iż udział w szkoleniu jeszcze bardziej poszerzy ich horyzonty oraz przyczyni się do zapoznania się z narzędziami oraz wiedzą, którą będą mogli dyskontować realizując swoją sportową pasję.

Szkolenie pozwoli również na pozyskanie wiedzy wszystkim naszym Partnerom (wolontariuszom, animatorom, organizatorom i współorganizatorom), dzięki której projekty realizowane przez nas w przyszłości będą jeszcze bardziej atrakcyjne i profesjonalne.

Najlepsi uczestnicy szkolenia zdobędą atrakcyjne nagrody: wyjadą na wizyty studyjne do Brazylii oraz Danii oraz wezmą udział w stażach w organizacjach sportowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają również prestiżowy certyfikat ukończenia.

Dla KZ LZS i WZ LZS, organizatorzy szkolenia przygotowali specjalny kod rabatowy: bzdcp5j3

Wykorzystuje się go w procesie rejestracji za pośrednictwem strony internetowej www.mps.v4sport.eu. Kod zmniejsza cenę z 2499 PLN do 1999 PLN za trzy poziomy szkolenia, trwające 6 miesięcy.

Uwaga: termin rejestracji do MPS z wykorzystaniem kodu rabatowego mija 15 grudnia br.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o dystrybucję pisma wśród Waszych pracowników, działaczy i partnerów. Udział w szkoleniu MPS będzie dla nich wielką przygodą oraz realną możliwością nabycia doświadczeń, kontaktów i wiedzy ułatwiającej pracę zawodową w sporcie.

Wszelkie informacje o szkoleniu oraz dane kontaktowe znajdują się pod adresem: www.mps.v4sport.eu

Zapraszamy do współpracy,

Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe