Rekordowy „Kaszub Cup” za nami!

W zawodach, które odbyły się 7/8 stycznia br. w luzińskiej Hali Widowiskowo -€“ Sportowej GOSRiT,  po raz pierwszy udział wzięło aż 30 zespołów. Zawody wzorowo zorganizowane przez Piotra Jasielskiego, któremu pomagali Wojciech Krasucki, Paweł Hinz i Rafał Freitag po pierwszym dniu rywalizacji wyłoniły 4 grupy finałowe: Liga Mistrzów, Puchar Interkontynentalny, Liga Europu, Puchar Intertotto. W najważniejszych z nich najlepszą drużyną imprezy został Olimpijczyk Kwakowo, który w wielkim finale pokonał Jaguar Gdańsk Południe. W meczu o 3 miejsce Błękitni Wejherowo wygrał z Piki Gdańsk.

Zostali również wyłonieni najlepsi zawodnicy Kaszub Cup: najlepszy bramkarz – Sebastian Słomiński (Gryf Słupsk), najlepszy strzelec – Kacper Nowak (Błękitni Wejherowo) oraz MVP Turnieju – Damian Uzarek (Cartusia 1923 Kartuzy) ;) Gratulujemy!

Po zakończeniu rywalizacji w finałowych grupach każdy uczestnik turnieju otrzymał słodki upominek, a najlepsi statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe, dzięki czemu wszyscy z Luzina wyjechali uśmiechnięci.

6. Wikęd Luzino

Dziękujemy i zapraszamy za rok! Kolejne zawody z cyklu Kaszub Cup rozegrane zostaną już w najbliższy weekend 14/15 stycznia a rywalizować w nich będą drużyny rocznika 2008.

Turniej Kaszub Cup został zorganizowany przez KTS-K i GOSRiT Luzino.  Warto dodać, że tegoroczny cykl turniejów objęli patronatem honorowym: Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Mieczysława Struk- Marszałek Województwa Pomorskiego, Dariusz Drelich Wojewoda Pomorski , Radosław Michalski- prezesa OZPN, Piotra Klecha – przewodniczącego Pom. LZS, Gabriela Lisius – Starostwa Powiatu Wejherowskiego, Wójt Gminy Luzino- Jarosław Wejer oraz PZPN. Oprócz tego zawody wsparli: El professional Mariusz Maszota, GEN GAZ, Merida, KKW Trading, Nadleśnictwo Strzebielino, Pomorskie Zrzeszenie LZS, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Gmina Luzino, GOSRiT Luzino