VIII Grand Prix Gminy Linia w Kaszubskiej Baśce

baska_2015_02620 marca 2015 r. w Gminnym Domu Kultury odbył się III Turniej VIII Grand Prix Gminy Linia w Kaszubską Baśkę. W ostatnim trzecim turnieju udział wzięło 48 zawodników. Puchary z rąk Z-cy Wójta Gminy Linia Astridy Kaczyńskiej i dyrektora GDK w Lini Jana Trofimowicza odebrali : I miejsce – Stanisław Ruszkowski z Lini, II miejsce – Gerard Pioch z Lęborka, III miejsce – Zygmunt Bojke z Szemuda. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna MEKZ Lębork przed ekipą z Lini i Szemuda.

Tego samego dnia podsumowano również wszystkie trzy turnieje. Zwycięsą VIII Grand Prix została Jan Salabura z Cewic przed Markiem Piekarskim z Mirachowa i Janem Słoń z Lewinka. Najlepszą drużyną okazała się ekipa z Wejherowa przed Szemudem i Mirachowem.
Na zakończenie VIII Grand Prix przygotowano również nagrody niespodzianki: czajnik elektryczny w wyniku losowania wygrał pan Marian Darznik z Pobłocia, zestaw szklanek trafił w ręce pana Leszk Maliszewskiego z Mirachowa, a nagroda główna – tablet wygrał pan Marcin Darznik z Miłoszewa.