Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych w zapasach stylu klasycznym oraz Mini Zapasach Lubichowo 16.04.2016

Kaceper Karaśkiewicz - zwycięzca kategorii wagowej do 35 kg16 kwietnia 2016 w Lubichowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych Młodzików w zapasach stylu klasycznym oraz mini zapasy. Impreza została dofinansowana przez Pomorskie Zrzeszenie LZS ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.

Wystartowało 112 zawodników z 38 szkół podstawowych. Wręczenia medali dokonał marszałek Województwa Pomorskiego Pan Krzysztof Trawicki.

Był to dobry występ młodych adeptów sportu zapaśniczego. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. Oto wyniki:

MŁODZIK

Kategoria 29 kg
1. miejsce Sak Karol SP Rajkowy

Kategoria 32 kg
1. miejsce Wojciechowski Wiktor SP Sępólno Wielkie
2. miejsce Kohnke Nikodem SP Żukowo

Kategoria 35 kg
1. miejsce Karaśkiewicz Kacper SP nr 1 Miastko
2. miejsce Wolski Natan SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Cyrocki Nikodem SP Żukowo
4. miejsce Kohnke Damian SP Żukowo
5. miejsce Wiśniewski Jakub SP nr 2 Nowy Dwór Gdański
6. miejsce Charliński Dawid SP nr 2 Nowy Dwór Gdański
7. miejsce Nowakowski Jakub SP Zelgoszcz

Kategoria 38 kg
1. miejsce Skalik Piotr SP 65 Gdańsk
2. miejsce Szyca Błażej SP Lubichowo
3. miejsce Marczyński Antoni SP nr 2 Miastko
4. miejsce Wróblewski Kacper SP nr 9 Elbląg
5. miejsce Andraka Filip SP nr 2 Kartuzy
6. miejsce Katkowski Tytus SP Lubichowo
7. miejsce Kałużny Krzysztof SP Kmiecin

Kategoria 42 kg
1. miejsce Kopczak Kacper SP Koczała
2. miejsce Kreft Beniamin SP Leźno
3. miejsce Tandecki Bartłomiej SP nr 2 Miastko
4. miejsce Nikonowicz Kacper SP nr 23 Elbląg
5. miejsce Drawa Aleksander SP Somonino

Kategoria 47 kg
1. miejsce Drewa Andrzej SP Brodnica Górna
2. miejsce Ciesielski Bartłomiej SP Koczała
3. miejsce Cudnik Konrad SP Żukowo
4. miejsce Przewoźny Dawid SP Zelgoszcz
5. miejsce Landowski Paweł SP Zelgoszcz
6. miejsce Kowalski Igor SP 2 Nowy Dwór Gdański

Kategoria 53 kg
1. miejsce Dąbrowski Jakub SP nr 2 Miastko
2. miejsce Stromski Eryk SP nr 1 Kartuzy
3. miejsce Olejniuk Krystian SP nr 2 Miastko
4. miejsce Szyling Szymon SP Lubichowo

Kategoria 59 kg
1. miejsce Godziński Olivier SP Kiełpino
2. miejsce Szynszecki Dawid SP nr 1 Kartuzy
3. miejsce Brzozowski Natan SP Somonino
4. miejsce Myszk Jakub SP nr 2 Kartuzy
5. miejsce Grot Miłosz SP Lubichowo
6. miejsce Miotk Błażej SP Kolonia

Kategoria 66 kg
1. miejsce Konkol Mateusz SP nr 2 Kartuzy

Kategoria 73 kg
1. miejsce Sawicki Nikodem SP Borkowo

Kategoria 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk SP nr 55 Gdańsk
2. miejsce Szyca Kacper SP Lubichowo

Kategoria 100 kg
1. miejsce Szymczak Michał SP Wojanowo
2. miejsce Nieruszewicz Adam SP nr 65 Gdańsk
3. miejsce Adamczyk Oliwier SP nr 65 Gdańsk

MINI ZAPASY

Kategoria 23 kg
1. miejsce Rudnik Leon SP nr 2 Miastko
2. miejsce Leik Paweł SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Mikołajczyk Jakub SP nr 23 Elbląg
4. miejsce Kuc Inga SP Jabłowo
5. miejsce Stencel Kewin SP nr 5 Kartuzy
6. miejsce Kuc Jakub SP Jabłowo
7. miejsce Fąs Jakub SP Rotmanka

Kategoria 25 kg
1. miejsce Kibort Marcel SP Bielkówko
2. miejsce Gort Marcin SP Lubichowo
3. miejsce Adamkiewicz Jakub SP Bielkówko
4. miejsce Wysocki Jacek SP nr 2 Miastko
5. miejsce Tandecki Sebastian SP nr 2 Miastko
6. miejsce Rzeczkowski Marcin SP Koczała

Kategoria 26 kg
1. miejsce Przewoźny Tomasz SP Zelgoszcz
2. miejsce Stencel Kacper SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Konkel Karol SP nr 5 Kartuzy
4. miejsce Kowalczuk Błażej SP nr 5 Kartuzy

Kategoria 27 kg
1. miejsce Kibort Michał SP Bielkówko
2. miejsce Heland Grzegorz SP nr 24 Gdańsk
3. miejsce Hełminiak Alan SP nr 35 Gdańsk
4. miejsce Kowalczuk Maciej SP nr 5 Kartuzy
5. miejsce Weremczuk Remigiusz SP Bielkówko
6. miejsce Kamrowski Patryk SP Bielkówko

Kategoria 29 kg
1. miejsce Niklas Karol SP nr 5 Kartuzy
2. miejsce Olszewski Tymoteusz SP nr 56 Gdańsk
3. miejsce Cieman Tyberiusz SP Borkowo
4. miejsce Pieńkowski Kacper SP nr 4 Elbląg
5. miejsce Sega Kajetan SP Lubichowo

Kategoria 30 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor SP Parafialna Żukowo
2. miejsce Regliński Filip SP Żukowo
3. miejsce Skierka Bartłomiej SP Skrzeszewo
4. miejsce Słupecki Michał SP nr 1 Kartuzy

Kategoria 31 kg
1. miejsce Stachewicz Norbert SP Bielkówko
2. miejsce McGowan Maksymilian SP 23 Elbląg
3. miejsce Micun Szymon SP Bielkówko
4. miejsce Jędraszko Łukasz SP nr 2 Miastko
5. miejsce Korycki Viktor SP Dretyń
6. miejsce Strzelczyk Kacper SP Koczała

Kategoria 33 kg
1. miejsce Wojciechowski Hubert SP Sępólno Wielkie
2. miejsce Leik Kamil SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Kłos Tymoteusz SP nr 49 Gdańsk
4. miejsce Siemiona Piotr SP nr 14 Elbląg
5. miejsce Wieremczuk Damian SP Bielkówko
6. miejsce Drewczyński Tymoteusz SP nr 39 Gdańsk

Kategoria 35 kg
1. miejsce Żynda Adrian SP nr 5 Kartuzy
2. miejsce Zelewski Wiktor SP nr 2 Kartuzy
3. miejsce Teterycz Marcin SP nr 1 Miastko
4. miejsce Potrac Kacper SP Przodkowo
5. miejsce Niestrzęba Antoni SP nr 5 Kartuzy

Kategoria 38 kg
1. miejsce Wolski Noe SP nr 5 Kartuzy
2. miejsce Szor Witold SP nr 2 Miastko
3. miejsce Bińczyk Karol SP Koczała

Kategoria 42 kg
1. miejsce Kowalczyk Konrad SP nr 1 Miastko
2. miejsce Rejter Paulina SP nr 2 Kartuzy
3. miejsce Chlechowicz Jakub SP Kiełpino
4. miejsce Marczak Tomasz SP nr 2 Nowy Dwór Gdański

Kategoria 48 kg
1. miejsce Ruszczyk Alex SP nr 2 Miastko
2. miejsce Bielawa Oliwier SP Żukowo

Kategoria 66 kg
1. miejsce Janzen Paweł SP nr 2 Kartuzy
2. miejsce Kwidziński Paweł SP nr 2 Kartuzy
3. miejsce Benka Przemysław SP Grzybno

DZIEWCZYNY

Kategoria 30 kg
1. miejsce Konkel Dominika SP nr 2 Kartuzy
2. miejsce Dutczak Bianka SP Bielkówko
3. miejsce Stęplewska Zosia SP Lubichowo

Kategoria 52 kg
1. miejsce Trambecka Patrycja SP Lubichowo
2. miejsce Strzelczyk Patrycja SP Koczała

Kategoria 66 kg
1. miejsce Krzysztoń Natalia SP Lubichowo
2. miejsce Kuśnierczak Kinga SP KoczałaKLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 5 Kartuzy
2. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 2 Miastko
3. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Bielkówko
4. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 2 Kartuzy
5. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Lubichowo
6. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Żukowo
7. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 1 Miastko
8. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Koczała
9. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 65 Gdańsk
10. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Sępólno Wielkie
11. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 1 Kartuzy
12. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Zelgoszcz
13. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 23 Elbląg
14. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Kiełpino
15. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Borkowo
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Rajkowy
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Wojanowo
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 55 Gdańsk
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Brodnica Górna
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Parafia Żukowo
21. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Dwór Gdański
22. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Somonino
23 – 25 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Leźno
23 – 25 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 55 Gdańsk
23 – 25 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 24 Gdańsk
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Grzybno
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Skrzeszewo
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Jabłowo
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 49 Gdańsk
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 9 Elbląg
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Przodkowo
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 14 Elbląg
35. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Dretyń
36 – 37 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Kolonia
36 – 37 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
38. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Rotman

Możliwość komentowania Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych w zapasach stylu klasycznym oraz Mini Zapasach Lubichowo 16.04.2016 została wyłączona

Filed under aktualnosci

Comments are closed.