Rozdano nagrody w plebiscycie sportowym Dziennika Bałtyckiego

Podczas gali relacjonowanej przez TVP Gdańsk rozdano nagrody w plebiscycie sportowym Dziennika Bałtyckiego. Dzięki głosom czytelników bardzo dobrze zaprezentowali się sportowcy w barwach LZS.

W tym roku nagrody dla najlepszych i najpopularniejszych sportowców zostały przyznane już po raz 64. Nagrodę dla najlepszego sportowca Pomorza przyznała kapituła, a najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny wybrali w głosowaniu kibice.

Trzecie miejsce wśród najpopularniejszych sportowców zajęła Monika Dubiella – LA – LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz, 6. Zuzanna Kalbarczyk – kickboxing – KTS-K GOSRiT Luzino, 10. Sara Szymańska – LA – LKS Zantyr Sztum i 11. Dariusz Guzowski – LA – ULKS Talex – Borysław Borzytychom

Niezależnie od wyboru najpopularniejszych sportowców kapituła plebiscytu pod przewodnictwem marszałka województwa pomorskiego przyznała tytuł Sportowca Roku 2016.

Wyniki 64. Plebiscytu na najlepszego sportowca „Dziennika Bałtyckiego”:

  1. Piotr Myszka (żeglarz, AZS AWFiS Gdańsk),

  2. Sławomir Peszko (piłkarz, Lechia Gdańsk),

  3. Monika Kobylińska (szczypiornistka, Vistal Gdynia),

  4. Mateusz Mika (siatkarz, Lotos Trefl Gdańsk),

  5. Marcin Wilczuk (rugbysta, Ogniwo Sopot),

  6. Małgorzata Białecka (żeglarka, SKŻ Ergo Hestia Sopot),

  7. Mateusz Biskup (wioślarz, AZS AWFiS Gdańsk),

  8. Angelika Cichocka (biegaczka, SKLA Sopot)

    wychowanka ULKS TALEX-BORYSŁAW Borzytuchom,

  9. Kewin Bracik (rugbysta, RC Lechia Gdańsk),

  10. Mateusz Szwoch (piłkarz, Arka Gdynia),

  11. Miłosz Jankowski (wioślarz, AZS AWFiS Gdańsk),

  12. Kinga Siwa (bokserka, Sako Gdańsk),

  13. Magdalena Damaske (siatkarka, Atom Trefl Sopot),

  14. Szymon Sajnok (kolarz, GKS Cartusia Kartuzy),

  15. Irmina Mrozek-Gliszczyńska (żeglarka, Chojnicki Klub Żeglarski),

  16. Michał Janda (szermierka, AZS AWFiS Gdańsk),

  17. Adrian Nogowski (szczypiornista, MMTS Kwidzyn),

  18. Jarosław Mokros (koszykarz, Energa Czarni Słupsk),

  19. Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek (żeglarze, AZS AWFiS Gdańsk),

  20. Paweł Dąbrowski (rugbysta, RC Arka Gdynia)

     

Możliwość komentowania Rozdano nagrody w plebiscycie sportowym Dziennika Bałtyckiego została wyłączona

Filed under aktualnosci

Comments are closed.