Kolejne sukcesy Energa – Olimpia Osowa!

Ostatnie tygodnie to pjuniorki młodszeasmo sukcesów Osowskich unihokeistek. Zawodniczki ENERGI Olimpii Osowa startując w rozgrywkach Polskiego Unihokeja awansowały do 4 Turniejów Finałowych Mistrzostw Polski!!!

Najpierw ta sztuka udała się juniorkom starszym, które uczyniły to po raz 8 z rzędu i już w tym tygodniu staną przed szansą zdobycia medalu MP w turnieju rozgrywanym w Mrzeżynie.

Tydzień później awans do grupy najlepszych drużyn w Polsce uzyskały nasze młodziczki.

W kolejny weekend w Orzyszu swój turniej półfinałowy rozgrywały juniorki młodsze, które bronią tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu. Jak przystało na mistrzynie wygrały dziewięć z dziesięciu spotkań!

Ostatnie awans do Super Finału MP zapewniły sobie seniorki, które wygrały rundę zasadniczą i z pierwszego miejsca przystąpiły do walki w play off. W pierwszej rundzie bez kłopotów pokonały ostatnią drużynę rozgrywek UKS Junior Kębłowo 5-0 i 9-0. Są już w czwórce najlepszych drużyn w Polsce a kolejnym ich rywalem jest Multi 75 Killers Kraków. W rywalizacji do dwóch zwycięstw prowadzą 1-0, pokonując rywalki na ich terenie 6-1.

Ostatnią miłą informacją jest nominacja trenera Olimpii Osowa, Pawła Ludwichowskiego na trenera Akademickiej Reprezentacji Polski, która w lipcu w Portugalii weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Świata!

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych finałów!

Info: Paweł Ludwichowski