Kluby LZS

powiatowa1


leborskiLęborski Klub Biegacza imieniem „Braci Petk”

leborski

KTS-K Lew Lębork

leborskiJeździecki Klub Sportowy „Senny”

 

slupskiLKS Fenix

slupski

Stowarzyszenie Akademia Małego Lekkoatlety

slupski

LKS Jantar Ustka

slupski

MKS Jantar Ustka


koscierskiGwiazda Karsin

koscierski

LZS Stara Kiszewa

koscierski

Ludowy Klub Piłkarski przy GOK Nowa Karczma

koscierski

UKS Olimpijczyk Skorzewo

koscierski

Arkadia Karsin

koscierski

Gryf Wiele

 

nowodworskiLKS Żuławy Nowy Dwór Gdański

nowodworski

Powiatowe Zrzeszenie w Nowym Dworze Gdańskim

nowodworski

UKS Morze Stegna

 

tczewskiLZS Wisła Walichnowy

tczewski

KS Centrum Pelplin

tczewski

KS Bloczek Team

tczewski

UKS Alfil w Gniewie

tczewski

UKS Karate Tradycyjnego

 

sztumskiZantyr Sztum

sztumski

LKS Błyskawica Postolin

sztumski

UKS Victoria Sztum

sztumskiDKS Powiśle

 

chojnickiGKS Sparta Konarzyny

chojnicki

LUKS „POL” Czersk

chojnicki

LKS Charzykowy

chojnicki

MLKS Borowiak Czersk

chojnicki

MLKS Tęcza Brusy

 

malborskiGLKS Delta Miłoradz

malborski

ULKS Rzemieślnik Malbork

malborski

SKS Sokół Malbork

malborski

KS „GO” Lichnowy

malborski

GKS Błękitni Stare Pole

malborski

KS Grom Nowy Staw

 

Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny Rodło

 GKS Gardeja

LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Sekcje podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego

 

bytowskiBaszta Bytów

bytowskiSKF Jutrzenka w Borzytuchomiu

bytowskiZKS Miastko

bytowskiWKS w Nożynie

bytowskiGTS Czarna Dąbrówka

bytowskiTalex Borysław Borzytuchom

 

kartuski

GKS Żukowo
GKS Żukowo (strona 2)

kartuskiGKS Sierakowice

kartuski

Cartusia Kartuzy – sekcje kolarska i zapasów

kartuski Morena Wega Żukowo

kartuski

Kartuski Klub Sportowy

 

czluchowskiPolstyr Człuchów

czluchowski

Piast Człuchów – sekcja kajakarska

czluchowski

CLKM Człuchów

czluchowski

ULKS Wiking Rychnowy

czluchowski

UKS Przechlewo

czluchowski

LKS Prime Food – Brda Przechlewo

 

wejherowskiKS Stolem Gniewino

wejherowskiLZS Donimierz

wejherowskiKTS-K GOSRiT

wejherowskiLZS Bojano

wejherowskiGS LZS Linia

 

puckiLekkoatletyczny Klub Ziemi Puckiej

pucki

Stowarzyszenie PORT w Pucku

pucki

Rada Gminna LZS w Pucku

 

starogardzkiLUKS Olimpik Lubichowo – sekcja zapasów

starogardzki

LZS Styna Godziszewo

starogardzki

KS Wietcisa Skarszewy

starogardzki

UKS Kociewie

starogardzki

UKS Drzewiarz Osieczna

starogardzki

SKF LZS Pogoń Smętowo

starogardzki

LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz

starogardzki

Rada Gminna LZS w Skarszewach

starogardzki

KS Beniaminek 03

 

gdanskiGTS Pruszcz Gdański

gdanski

UKS Korona Gdańsk

gdanski

Energa – Olimpia Osowa

gdanskiUKS Azymut 45

gdanski

GLKS Różyny

gdanski

LKS Orzeł Trąbki Wielkie

gdanski

UKS Jeziorak w Przywidzu

gdanski

LUKS Kosynier Sobowidz

gdanski

Sopocki Klub Jeździecki

gdanski

Dolina Noteci Racing Team

gdanski

GTS w Cedrach Wielkich

gdanski

GZ LZS Trąbki Wielkie

gdanski

GTS w Cedrach Wielkich

gdanski

SKS Osiczanka Osice