Finaliści z Pomorza 8 drużyną w Polsce w turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka

13619878_1704199789841755_4133502417524546951_nW dniach 7-10.07.2016 r. w Prószkowie k. Opola i Reńskiej Wsi odbył się Finał Centralny turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna. Uczestniczyli w nim zwycięzcy Finałów Wojewódzkich – Pomorze reprezentowały młode piłkarki GOSRiT Luzino oraz piłkarze SKS Osiczanka Osice. Obie drużyny w końcowej klasyfikacji zajęły dobre 8 miejsca.

W meczu o awans do najlepszej czwórki nasi piłkarze przegrali podobnie jak Polska reprezentacja na Euro – w regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 1:1 i rozstrzygające okazały się rzuty karne, w których nasza drużyna uległa MKS Polonia Słubice (5:6).

Podopieczne trenera Rafała Freitaga po awansie z grupy przegrały pechowo mecz o awans do strefy medalowej  z LKS Olimpia Osieczany  3:5. Warto dodać, że nasza drużyna otrzymała na zakończenie imprezy Puchar Fair Play, który należy uznać jako nie mniejsze wyróżnienie niż zwycięstwo w całym turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt:

  1. KKPK Medyk Konin — woj. wielkopolskie
  2. UKS Zorza Pęgów — woj. dolnośląskie
  3. LUKS Wisła Nowy Korczyn — woj. świętokrzyskie
  4. LKS Olimpia Osieczany — woj. małopolskie
  5. UKS Dubler Opole Lubelskie — woj. lubelskie
  6. ISD-AJD Częstochowa — woj. śląskie
  7. LZS Kaja Opoczno — woj. łódzkie
  8. Protel GOSRiT Luzino — woj. pomorskie
  9. LUKS Sportowa Czwórka Radom — woj. mazowieckie
  10. LKS Rolnik Biedrzychowice — woj. opolskie
  11. Gmina Janowiec Kościelny — woj. warmińsko-mazurskie
  12. UKS Pionier Brańsk — woj. podlaskie
  13. LUKS Kusy Suchań — woj. zachodniopomorskie

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców

  1. LKS Ceramika Opoczno — woj. łódzkie
  2. GLKS Wilkowice — woj. śląskie
  3. MKS Polonia Słubice — woj. lubuskie
  4. LZS Doruchów — woj. wielkopolskie
  5. GLKS Ludwiniak Ludwin — woj. lubelskie
  6. MKS Jeziorany — warmińsko-mazurskie
  7. UKS Rodło Opole — woj. opolskie
  8. SKS Osiczanka Osice — woj. pomorskie
  9. LKS Chojniak Wieniawa — woj. mazowieckie
  10. LKS Piast Stopnica — świętokrzyskie
  11. LKS Gród Podegrodzie — woj. małopolskie
  12. LKS Orzeł Bierzwnik — woj. zachodniopomorskie
  13. UKS Fala Świekatowo — kujawsko-pomorskie
  14. LKS Cukrownik Pszenno — woj. dolnośląskie

Szczegółowe wyniki turnieju:

Dziewcząt MPKCz

Chłopcy MKPCz

 

Możliwość komentowania Finaliści z Pomorza 8 drużyną w Polsce w turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka została wyłączona

Filed under aktualnosci

Comments are closed.