Miesiąc: czerwiec 2015

Dublet Kartuskich Kolarzy na Mistrzostwach Polski

W dniu 24.06.2015 nieopodal Sobótki w Strzelinie podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas Kartuscy juniorzy zdobyli dwa medale.

Zaproszenie na Ligę Orlika do Lini

REGULAMIN LIGI ORLIKA LATO 2015, Linia Rafał Bronk

VII MIEJSCE MAGDY PŁOTKA W MISTRZOSTWACH POLSKI LZS W RASZKOWIE

W dniach 19-21.06.2015 w Raszkowie (woj. wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym. Do zdobycia były medale w czterech kategoriach: młodzik, kadet, junior i młodzieżowiec.

Nabór do seniorskiej drużyny GKS Linia

Rafał Bronk

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym

Już w najbliższy weekend sześciu zawodników Zapaśniczego Klubu Sportowego Miastko będzie walczyło w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym (Mistrzostwa Polski Kadetów do lat 17), która odbędzie się w Radomiu.

KAPCER ADAMCZYK NAJLEPSZY W KRAJU NA DYSTANSIE 300 M W XXI FINALE OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH ŁÓDŹ 20-21. 06.2015

W Łodzi 20-21 czerwca 2015 r. odbył się XXI Finał Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. Jedynym reprezentantem nasze Gminy był Kacper Adamczyk – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach trenujący pod okiem Krzysztofa Król . Aby dotrzeć do finałów pokonał wszystkich swoich rywali w eliminacjach regionalnych, które odbyły się w Wejherowie.

Jędrzej Wiśniewski startuje w Mistrzostwach Europy

W Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w Kartuzach w marcu tego roku pierwsze miejsce zajął Jędrzej Wiśniewski i został powołany w skład kardy narodowej do startu w Mistrzostwach Europy Juniorów w Istabmule.

Mistrzostwa Gminy Linia w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

17 czerwca na boisku sportowym w Strzepczu odbyły się Mistrzostwa Gminy Linia w Piłce Nożne 5-cio osobowej Szkół Podstawowych z terenu gminy Linia. Udział w rozgrywkach wzięły wszystkie szkoły tj. SP Niepoczołowice, SP Linia, SP Strzepcz, SP Kętrzyno, SP Miłoszewo i SP Pobłocie.